Wykład otwarty Studio Nowe Horyzonty

Nowe Horyzonty i Creative Europe Desk Polska, organizatorzy międzynarodowych warsztatów Studio Nowe Horyzonty+, zapraszają na otwarty wykład, który odbędzie się w ramach programu: Mental Health and Wellbeing in Film Industry.

Gościem wykładu, będzie Janka Neustupova z firmy SEFEX – Safety Film Experts – certyfikowana konsultantka ds. zdrowia i dobrostanu psychicznego w branży filmowej, która w tym roku gościła na festiwalach w Berlinie i Cannes. Jest promotorką zasad bezpieczeństwa i dobrych praktyk w zakresie dbania o dobre samopoczucie wśród obsad i ekip w branży rozrywkowej w Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii i innych krajach. Jej pasją jest uświadamianie i rozwiązywanie problemów oraz zwiększenie komfortu w miejscu pracy.

Europejski Instytut Zdrowia i Bezpieczeństwa w Przemyśle Filmowym (EIHSFI) z siedzibą w Czechach został założony w 2014 roku w celu ustanowienia i rozwoju wspólnych ogólnoeuropejskich ram dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa w przemyśle filmowym i telewizyjnym. Safety Film Experts (Sefex s.r.o.) to siostrzana firma założona na początku 2020 r., aby zapewnić wsparcie i nadzór nad bezpieczeństwem w bezpośrednim wyniku pandemii COVID-19.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 24 lipca w godz. 13.45 – 14.45, w Dolnośląskim Centrum Filmowym (sala Polonia) oraz online.

Wykład w języku angielskim jest otwarty dla publiczności, ale obowiązują zapisy poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tegoroczna trzynasta już edycja Studia Nowe Horyzonty+, odbędzie się w dniach 21-24 lipca.

Partnerami Studia Nowe Horyzonty+ są: EAVE – jeden z czołowych programów kształcenia zawodowego w Europie, między innymi organizator warsztatów producenckich EAVE Producers Workshop i Marketing Workshop, London Film Academy, Ale kino+, Rumuński Instytut Kultury oraz Pop Up Residency Visegrad. Partnerami medialnymi wydarzenia są Film&TV Kamera, Cineuropa oraz Film New Europe.
https://kreatywna-europa.eu/wyklad-otwarty-snh-zapisy-juz-trwaja/?fbclid=IwAR1RnanbmKA6mQTK8RAWnewZOQGldig7QX-21aTPE52ngLgn4AOg1hlq7ng&fs=e&s=cl

About the author