Kontakt

Jolanta Tokarczyk

redakcja@centrumfestiwalowe.pl

ttps://www.facebook.com/Filmowe-Centrum-Festiwalowe-117142546814852

O nas:

Filmowe Centrum Festiwalowe to wszystkie festiwale w jednej przestrzeni internetu. Bez przeglądania odrębnie stron internetowych każdego z nich można dowiedzieć się o tym, co w festiwalowym życiu najważniejsze. Pomysł zrodził się z pasji i wieloletnich wyjazdów, gromadzenia materiałów i ciekawostek, znalezionych w przepastnych festiwalowych presspackach. Rozmów z gośćmi, jurorami, wolontariuszami, którzy – tak jak ja – kochają festiwale filmowe.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto pojechać i czego nie można przeoczyć, zajrzyjcie do naszego kalendarza. Sprawdzicie tam gdzie i kiedy odbywa się Wasz ulubiony festiwal i jakie atrakcje oferuje w tym roku. Poznacie jego historię i ludzi, którzy tworzyli go z pasji.

Zwrócimy uwagę na najważniejsze punkty programu i szalone imprezy, które są duszą festiwali.

A jeśli nie możecie pojechać, podpowiemy, gdzie obejrzycie festiwalowe wydarzenia w formule on-line. Odwiedzimy festiwal dla Was, porozmawiamy, zrelacjonujemy i powiemy, kiedy festiwalowe filmy wejdą do kin. Jeśli zaś sami chcecie zdobyć praktykę wolontariacką – również dobrze trafiliście – bo takie informacje także publikujemy na bieżąco.

Podobnie jak mnóstwo zdjęć, ciekawostek, informacji, bo przecież festiwalowe życie trwa przez cały rok. Nawet jeśli w danym tygodniu festiwalowy grafik jest pusty, co najmniej w kilku regionach Polski już trwają prace nad kolejną edycją festiwalu.

Jeśli zaś sami chcecie zgłosić swój festiwal do naszego festiwalowego centrum, zapraszamy, napiszcie lub zadzwońcie.

Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na festiwalowych szlakach.

Jolanta Tokarczyk z zespołem