Młode Horyzonty – nowy rozdział 

7. edycja Młodych Horyzontów Industry oficjalnie otwarta! Wydarzenie jest częścią branżową festiwalu Młode Horyzonty.

Fot. Organizatorzy Młode Horyzonty Industry

4 października 2023 r. Maciej Jakubczyk, dyrektor działu i dyrektor strategiczny, Kamila Tomkiel-Skowrońska, dyrektorka festiwalu Młode Horyzonty oraz Viola Gabrielli, szefowa programowa oficjalnie otworzyli 7. edycję międzynarodowego forum koprodukcyjnego Młode Horyzonty Industry.

Po raz drugi przywitano gości w warszawskiej Kinotece. A po raz pierwszy pod nową nazwą – Młode Horyzonty Industry (ang. Young Horizons Industry).

Młode Horyzonty (ang. Young Horizons) są jedną z kluczowych gałęzi Stowarzyszenia Nowe Horyzonty odpowiedzialną za upowszechnianie i wspieranie wartościowego kina dla młodego widza. Młode Horyzonty działają w kilku komplementarnych obszarach: dystrybucji filmów w kinach i online, upowszechnianiu filmów dla grup przedszkolnych i szkolnych, wspieraniu rozwoju projektów dla dzieci i młodzieży w Polsce i na świecie, zaś kulminacją działań jest coroczny festiwal.

Młode Horyzonty Industry

Młode Horyzonty Industry (wcześniej Kids Kino Industry), międzynarodowe forum koprodukcyjne, odbywa się w dniach 4-6 października 2023 r. w Warszawie i online. Towarzyszy Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu Młode Horyzonty.

Oprócz forum, Młode Horyzonty Industry to szereg programów i projektów mających na celu wspieranie i promocję rozwoju filmów i seriali dla młodych widzów. Prowadzimy m.in. warsztaty rozwoju scenariuszy i programy mentorskie i networkingowe dla początkujących twórców. 

About the author