Kontakt

● Redakcja: Jolanta Tokarczyk

redakcja@centrumfestiwalowe.pl

Projekt strony internetowej: Andrzej Tokarczyk

icescout@outlook.com

Grafika: Renata Iwanowska

renata.iwa@op.pl

Odwiedź nas na Facebooku:

ttps://www.facebook.com/Filmowe-Centrum-Festiwalowe-117142546814852

O nas:

Filmowe Centrum Festiwalowe to wszystkie festiwale w jednej przestrzeni internetu. Bez przeglądania odrębnie stron internetowych każdego z nich można dowiedzieć się o tym, co w festiwalowym życiu najważniejsze. Pomysł zrodził się z pasji i wieloletnich wyjazdów, gromadzenia materiałów i ciekawostek, znalezionych w przepastnych festiwalowych presspackach. Rozmów z gośćmi, jurorami, wolontariuszami, którzy – tak jak ja – kochają festiwale filmowe.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto pojechać i czego nie można przeoczyć, zajrzyjcie do naszego kalendarza. Sprawdzicie tam gdzie i kiedy odbywa się Wasz ulubiony festiwal i jakie atrakcje oferuje w tym roku. Poznacie jego historię i ludzi, którzy tworzyli go z pasji.

Zwrócimy uwagę na najważniejsze punkty programu i szalone imprezy, które są duszą festiwali.

A jeśli nie możecie pojechać, podpowiemy, gdzie obejrzycie festiwalowe wydarzenia w formule on-line. Odwiedzimy festiwal dla Was, porozmawiamy, zrelacjonujemy i powiemy, kiedy festiwalowe filmy wejdą do kin. Jeśli zaś sami chcecie zdobyć praktykę wolontariacką – również dobrze trafiliście – bo takie informacje także publikujemy na bieżąco.

Podobnie jak mnóstwo zdjęć, ciekawostek, informacji, bo przecież festiwalowe życie trwa przez cały rok. Nawet jeśli w danym tygodniu festiwalowy grafik jest pusty, co najmniej w kilku regionach Polski już trwają prace nad kolejną edycją festiwalu.

Jeśli zaś sami chcecie zgłosić swój festiwal do naszego festiwalowego centrum, zapraszamy, piszcie na adres: redakcja@centrumfestiwalowe.pl

Mam nadzieję, że spotkamy się wkrótce na festiwalowych szlakach.

Jolanta Tokarczyk z zespołem