Kuratorzy na NH poszukiwani

Zostań kuratorem sekcji filmowej na Nowe Horyzonty VOD. Weź udział w konkursie!

Przegląd twórczości ulubionej reżyserki? Trop z historiami o wiązaniu sznurowadeł? A może najlepsze filmy o zegarach naściennych? Wyłącznie Twoja pomysłowość (i lista filmów dostępnych na NH VOD) jest ograniczeniem w specjalnym konkursie Nowych Horyzontów. Wciel się w rolę kuratorki/kuratora i zaproponuj sekcję filmową, która mogłaby znaleźć się w katalogu NH VOD. 10 najciekawszych propozycji nagrodzimy pakietami dostępów na NH VOD, a najlepszą spośród nich wprowadzimy bezpośrednio na platformę Nowych Horyzontów.

Jak to działa?

1. Zamieść wpis w facebookowym wydarzeniu dostępnym na profilu Nowych Horyzontów. W konkursowym wpisie zaproponuj autorską sekcję filmową (nadaj jej nazwę), w której znajdzie się od 7 do 15 tytułów dostępnych w katalogu NH VOD – filmów objętych promocją i oznaczonych symbolem „Dostępny w pakiecie”. Swój wybór krótko uzasadnij (pisemnie, w formie video lub za pomocą zdjęcia).

2. 10 najciekawszych propozycji nagrodzimy pakietami umożliwiającymi obejrzenie 15 filmów na Nowych Horyzontach VOD. Najlepszą spośród 10 propozycji opublikujemy bezpośrednio na NH VOD!

3. Konkursowe wpisy można zgłaszać od dziś do 18 kwietnia 2021 roku (do końca dnia). Listę zwycięzców opublikujemy 20 kwietnia 2021 roku. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny tutaj. W razie pytań – prosimy o wysłanie wiadomości na adres stanislaw.abramik@snh.org.pl.

Nowe Horyzonty VOD. Czym wyróżnia się nasza platforma?

Ponad 200 starannie wyselekcjonowanych filmów, kino mistrzów, hity światowych festiwali i wyjątkowa oferta dla dzieci: to propozycje, które można znaleźć na platformie Nowe Horyzonty VOD, stworzonej przez zespół Stowarzyszenia Nowe Horyzonty – organizatora MFF Nowe Horyzonty, American Film Festival i MFF Kino Dzieci, we współpracy z dystrybutorem Gutek Film, który jest partnerem projektu.

Filmy dostępne w ofercie NH VOD nie są wynikiem kalkulacji przeprowadzonych przez bezosobowe algorytmy. Wszystkie tytuły zostały wybrane przez doświadczone kuratorki i kuratorów, którzy od lat przygotowują program wydarzeń Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, selekcjonując filmy z najważniejszych festiwali na świecie. Dzięki naszemu konkursowi możesz wcielić się w rolę kuratorki/kuratora i zaproponować własną sekcję filmową!

About the author