Nabór projektów na HER Docs Film Festival

HER Docs Film Festival to  festiwal prezentujący szeroko pojętą twórczość filmową kobiet (filmy dokumentalne, animacje, filmy eksperymentalne i prace wideo).
 Pierwsza edycja festiwalu HER Docs odbyła się w marcu 2020 r. w warszawskiej Kinotece i spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem nie tylko publiczności (przeszło 4500 widzek i widzów), lecz także autorytetów świata kultury i sztuki.  

Trwa nabór projektów do 2. edycji HER Docs Film Festival. Zapraszamy do zgłaszania filmów do drugiej edycji , którą zaplanowano wstępnie na 5-9 marca, 2021, ponownie wokół Międzynarodowego Dnia Kobiet.

– Tak jak w ubiegłym roku, przyjmujemy filmy dokumentalne, eksperymentalne, animacje i prace wideo, także spektrum jest szerokie – mówią organizatorki.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy submissions@herdocs.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 listopada 2020 roku. Szczegóły: www.herdocs.pl 

Źródło: materiały prasowe

Projekt „Filmowe Centrum Festiwalowe” zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

About the author