Azjatyckie walentynki filmowe online


Lunarny Nowy Rok: zapraszamy na azjatyckie walentynki filmowe online.

Program ma wyjątkowo romantyczny charakter, znalazły się w nim cztery tytuły cieszące się uznaniem widzów ubiegłych edycji festiwalu Pięć Smaków, które nigdy nie doczekały się szerokiej dystrybucji i pozostają trudno dostępne dla światowej widowni. Piąta pozycja to premiera: pierwszy i unikalny pokaz nowej produkcji Johnniego To, mistrza hongkońskiego kina akcji, bohatera przeglądu w ramach 7. edycji Pięciu Smaków. Obok wyrafinowanego kina akcji ma on na koncie również zaskakujące komedie romantyczne. Zrealizowany w 2019 roku film „Ścigając marzenie” łączy dwa światy działalności reżysera, opowiadając historię uwikłanego w gangsterski światek boksera, pomagającego utalentowanej dziewczynie zrealizować marzenie o karierze w świetle reflektorów. Oto tytuły, które można obejrzeć:

Miłość obnażona

Song lang

Ścigając marzenie

Wilgotna kobieta na wietrze

Żona dla Rip Van Winkle

Będą to zarazem filmy daleko wykraczające poza wszelkie granice melodramatu. Początek nowego roku to we wszystkich kulturach czas podsumowań i tworzenia planów na przyszłość: poznamy więc historie o życiowych przewrotach, postaciach stojących na rozdrożu i wybierających zupełnie nowe drogi działania.

Można wykupić zarówno karnet na całe wydarzenie w cenie 75 pln (także w formie vouchera na prezent dla kogoś innego) jak i dostępy do pojedynczych tytułów w cenie 22 pln. 

Wszystkie filmy prezentowane są z napisami w języku polskim i angielskim. 

About the author