Serio Pro

2 dni, 8 wydarzeń, szerokie grono ekspertów i specjalistów z branży, a wszystko bez wychodzenia z domu – oto Serio Pro, nowe wydarzenie branżowe poświęcone serialom. 15 i 16 października 2020 przepełnione będą dyskusjami, warsztatami i spotkaniami.

Serio Pro odbędzie się w całości online. Można już zamawiać bezpłatne karnety. Organizatorzy zaprosili do udziału najlepszych specjalistów z branży seriali w Polsce. Znalazła się wśród nich m.in. Anna Różalska, dyrektor działu produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska, która wraz z producentem Łukaszem Dzięciołem („Ultraviolet” i „Kruk. Szepty słychać po zmroku”) weźmie udział w panelu dyskusyjnym o specyfice tworzenia seriali w Polsce. Laureat konkursów PromaxBDA, Mixx Awards i Golden Arrow, Robert Krawczyk, reżyser krótkich form reklamowych i twórca kampanii wizerunkowych stacji TVN/Discovery, poprowadzi masterclass o tym, w jaki sposób z serialowego zwiastuna można wykreować arcydzieło.

Perspektywę widza zaprezentuje Dorota Pawelec, analityczka serialowa TVN Discovery.

Źródło: materiały prasowe

Projekt „Filmowe Centrum Festiwalowe” zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

About the author