Kameralnego Lato – zmiany

Karolina Adamczyk ustępuje ze stanowiska dyrektorki Kameralnego Lata. Jej miejsce zajmie Bartosz Bednarczyk.

Karolina Adamczyk to medioznawczyni i edukatorka medialna, która ma na swoim koncie organizację wielu inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych. Od lat związana ze Stowarzyszeniem FILMFORUM, dyrektorką organizacyjną festiwalu Kameralne Lato została w 2018 roku. Przez dwa lata (2020-2021) swoją funkcję łączyła z rolą dyrektorki artystycznej. Teraz zdecydowała się zmienić kurs i sięgnąć po nowe doświadczenia.

– Wszystko się kiedyś kończy. Moja przygoda z festiwalem Kameralne Lato w roli dyrektora organizacyjnego także. Cenne doświadczenie za mną, przede mną nowe wyzwania. Dziękuję ekipie FILMFORUM, w szczególności Maciejowi Dominiakowi i Dorocie Kozłowskiej-Woźniak, za zaufanie i powierzoną mi rolę. Brawa dla całego zespołu pełnych pasji ludzi, którzy nie raz udowodnili, że potrafią pracować pod presją czasu i w dynamicznych warunkach, każdorazowo oddając festiwalowi serce. Zostawiam imprezę w dobrych rękach – napisała na Facebooku, żegnając się z ekipą i uczestnikami festiwalu.

Od 2023 roku jej miejsce zajmie Bartosz Bednarczyk, podczas gdy Łukasz Adamski nadal będzie pełnił funkcję dyrektora artystycznego.

– Wierzę, że Łukasz Adamski i Bartosz Bednarczyk stworzą nietuzinkowy duet, który już podczas najbliższego lata zaskoczy Was kreatywnością i ciekawym programem. Trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu wydarzenia – skomentowała w swoim poście była dyrektorka festiwalu.

About the author