Filmowe Centrum Festiwalowe / NetorkingZ większością z Państwa skrzyżowały się już nasze drogi na festiwalach filmowych, eventach branżowych lub w czasie pracy filmowej. Jednak z niektórymi z Państwa, jak śpiewali Trubadurzy, „znamy się tylko z widzenia”.


I nawet jeśli „jedno o drugim nic nie wie”, nadarza się okazja, aby to zmienić.

Jesteśmy absolwentkami Wydziału Organizacji Proukcji i dziennikarkami filmowymi i specjalistkami od PR z wieloletnim doświadczeniem, które postanowiły przekuć swoją pasję do słowa pisanego i organizacji w czynne działanie pod postacią agencji PR.


Nieobce nam zawiłości języka polskiego i meandry produkcji filmowej. Pomożemy przygotować tekst dla ubiegających się o dofinansowanie i materiały na development, wesprzemy w czasie promocji w mediach drukowanych i w sieci, przygotujemy pressbook, pomożemy dobrze zaprezentować się podczas pitchingu (również w j. angielskim), zorganizujemy konferencję prasową.

Zrobimy wszystko, aby poprawnym słowem wypromować Wasz film, który odtąd stanie się również naszym. Zapraszamy do współpracy, piszcie, pytajcie, dzwońcie. Jesteśmy dla Was!

Informacje o naszych działaniach znajdziecie na stronie naszego pilotażowego projektu – Filmowe Centrum Festiwalowe / networking.
Bo sieć kontaktów jest najważniejsza!

Jolanta i Anna

Zapraszamy.

Tel. 690 681 910
e-mail: reklama@centrumfestiwalowe.pl

jolanta@centrumfestiwalowe.pl

anna@centrumfestiwalowe.pl

About the author