Kino Dzieci w szkolnej ławce

W oczekiwaniu na bezpieczny powrót do sal kinowych, zapraszamy na cykle dla każdego etapu edukacji, w tym aż dwa dla przedszkolaków i trzy dla klas 1-2.

W ramach zestawów dostępne są m.in.: wielokrotnie nagradzana „Szczęściara” oraz najnowsze odsłony uwielbianych przez widzów detektywistycznych serii „Operacja Mumia” i „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu”.

Do programu NHEF online nauczyciele mogą zgłaszać swoje klasy w każdej chwili, sami też decydują o terminie pokazu. Rozumiemy obecną sytuację epidemiczną i obostrzenia i chcemy, żeby edukacja filmowa była realizowana w najbardziej bezpiecznych warunkach. Filmy z programu można wygodnie obejrzeć w szkole lub w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji.

Cena za pojedynczy dostęp to 8 zł od osoby. Filmy dopełniają prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie. W zależności od wieku widzów będzie to 5-15 min lub 10-20 min.

Ponadto, do każdego filmu przygotowaliśmy materiały dydaktyczne i analizy psychologiczne, z którymi mogą zapoznać się również opiekunowie.

Zapisy przez formularz na stronie: http://panel.nhef.pl/zgloszenie

Szczegóły dotyczące online NHEF: https://nhef.pl/nhef-online

About the author